Apie mus

Paliesti grožį. Įkvėpti laimės. Matyti prasmę. Mėgautis tiksinčia minute. Poetai sugeba geriau. Numetę rūbus, jie leidžiasi į kelionę angelų pėdsakais Ir nenustoja grožėtis gamtos eilėmis. Už kiekvieno augalo – naujas posmas, nauja kriptograma. Su savąja prasme. Su savąja eterinio aliejaus galia. Lašas po lašo sujungus šias galias į visumą, Dėkoja žmogaus kūnas. Ir džiaugiasi jo siela. Su Naked Poet’s produktais kiekvieną rytą vonioje – mes tampame Poetais.

IMG_9375
„Naked Poet‘s“ – tai ne Poeto nuogumas (nors ir tai!). Tai jam būdingas atvirumas, aiškumas, grynumas. Prigimtis, atsiverianti mėgaujantis potyriais – iš tikrųjų, betarpiškai. Vien tik sau girdint sušukti „Vau!!“, jei tikrai VAU! Gyvenimo mintyje nesutalpinsi. Visada prasiverš kažkas daugiau… Iš tylos, iš pojūčių, iš to kas Tu esi gelmių… Linkime Tau atrasti tą „daugiau“ su kiekvienu įkvėpimu, su kiekvienu potyriu, naudojant mūsų produktus ar kvapus. Kad tikrai nuoširdžiai galėtum sušukti: „VAU“!

Mūsų siekis yra kurti natūralius produktus priartinančius Jūsų pojūčius ir protą arčiau gamtos ir jos dalinamo tikro džiaugsmo. Į priekį mus vedantys principai – aukščiausia kokybė ir išskirtinių ingredientų harmonija. Mes negaminame daug produktų, nes norime, kad kiekvienas mūsų parduodamas produktas būtų jei ne tobulas, tai bent jau arti to. Jei nepasiseka tokio sukurti – jo tiesiog negaminame, Mūsų produktai gali jums nepatikti, tai normalu, nes individualu, bet niekas nepasakys, kad jie prasti. Mėgaukitės nepamirštamai dvelkiančiais muilais, patirkite malonumą su mūsų sukurtais išskirtiniais veido kremais ir visiškai natūraliu lūpų balzamu. Visuose mūsų gaminamuose produktuose naudojami tik aukščiausios kokybės sertifikuoti ingredientai. Produktų sudėtyje nėra palmių aliejaus, bičių produktų, parabenų, dažiklių, sulfatų ir kitų mums nepriimtinų medžiagų. 

IMG_9368

Daug klausimų sulaukiame apie eterinius aliejus. Mūsų parduodami eteriniai aliejai perkami labai didelėje įmonėje kuri savo gaminamus eterinius aliejus ir kitas žaliavas tiekia klientams visame pasaulyje. Turi filialus JAV, Kanadoje, Australijoje, Anglijoje (kokia tai įmonė, dėl suprantamų priežasčių, išduoti negalime)… Ši įmonė savo laboratorijose ištiria kiekvieną pagaminamą eterinio aliejaus partiją, tad kiekvieno eterinio aliejaus kokybė garantuojama sertifikatais (MSDS, CofA, Allergen Analysis, IFRA Conformity Certificate), kuriuos, savaime suprantama, turime ir mes.

Neišsigąskite kartais mažų eterinių aliejų kainų. Mūsų eteriniai aliejai tikrai labai kokybiški! Mes juos perkame didmenine kaina, dideliais kiekiais (savo produkcijai), todėl sumokame daaaug mažiau, o tada galime sau leisti ir parduoti pigiau. Neretai pasitaiko, kad parduodame juos net pigiau nei mūsų gamintojas! Ir tai tikrai ne todėl, kad su eteriniais aliejais kas nors ne taip. Viskas taip! Tiesiog naudokitės pasitaikiusia proga ir nenusivilsite! Žema eterinio aliejaus kaina pas mus jokiu būdu nereiškia prastesnės kokybės. Ar jie ekologiški? Dauguma NE. Ar jie išvalyti nuo alergenų? Dauguma NE. Ar jie tikrai gryni? Visu 100% TAIP! Išbandykite ir įsitikinsite patys.

Jei norimo eterinio aliejaus nerandate, arba norite įsigyti juos ekologiškus – rašykite mums. Ir mes padarysime viską kas įmanoma, kad norimas kvapas atsidurtų pas Jus.