Grąžinimo taisylės

Prekių grąžinimo tvarka

1.Prekės grąžinimo sąlygos :

 1. Nors kosmetikos prekės nėra grąžinamos, pirkdami mūsų el. parduotuvėje, pirkėjai vis tiek gali pasinaudoti teise grąžinti kokybišką ir nenaudotą prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, informuodami apie tai Pardavėją, kaip tai numato „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“.
 2. Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.“

2. Grąžinant kokybiškas prekes laikomasi šių sąlygų:

 1. Pirkėjo pranešimas Pardavėjui apie prekės grąžinimą yra pateikiamas laikantis prekės grąžinimui numatytų terminų – 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
  1. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  1. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.
  1. Visos dovanos, kurios buvo gautos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.
  1. Grąžinant prekę būtina pateikti gautą sąskaitą – faktūrą arba kitą pirkimą įrodantį dokumentą.

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

3. Prekių grąžinimas:

1. Prekės grąžinamos pardavėjui adresu: Inturkės 39-7, Molėtai, atsiunčiant prekes bet kuriuo pirkėjui priimtinu standartiniu būdu (Lietuvos paštas, paštomatai, kurjerių tarnybos).

2. Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

3. Nekokybiškos prekės grąžinamos ar keičiamos pardavėjo sąskaita. Grąžinant ar keičiant prekes būtina pateikti jų pirkimo sąskaitą faktūrą ir kvitą/sąskaitą gautą apmokėjus už grąžinamų prekių siuntimo paslaugas.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

1. Gavus prekes ir įvertinus jų būklę, už prekes sumokėta suma grąžinama per 30 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

2. Jei grąžinamos kokybiškos prekės – grąžinama tik įsigytų prekių vertės suma (siuntimo išlaidas padengia Pirkėjas)

3. Jei grąžinamos nekokybiškos prekės – grąžinama visų prekių vertės suma ir Pirkėjo patirtos siuntimo išlaidos.

4. Jei Pirkėjas nori apkeisti nekokybiškas prekes kokybiškomis, Pardavėjas sumoka tik pirkėjo patirtas siuntimo išlaidas ir savo sąskaita pristato kokybiškas prekes Pirkėjui.

4. Kur galima kreiptis, jei turite nusiskundimų dėl prekės? 

Kilus problemoms dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar kilus bet kokiems kitiems neaiškumams, ar tiesiog norėdami padėkoti už patikusius gaminius: kreipkitės el. paštu npsoapery@gmail.com arba telefono nr.: +370 657 78277.